ÜNAL ELEKTRİK
_

Biz  Kimiz 

Ekip üyelerimiz ve iş yerlerimizle tanışın 

Ünal Elektrik, toptan ve perakende satışı yapmakta olup yanı sıra inşaat sektöründe kullanılmakta olan Macroza Kanal Açma makinalarının türkiye genel dağıtıcı firmasıyız.
İspanya'dan ithalatını yaptığımız ürünler uluslararası kalite standartlarına göre üretilmekte olup;
tüv, gs, iso 9001accm ve ce belgeleri bulunmaktadır.
Hem satış hemde servisini yapmaktayız.

Vizyon

Vizyon

Toplam Kalite yönetimi felsefesi ile müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve ülkemizin öncü firmaları arasında yer almaktır.

Misyon

Misyon

Kaynaklarımızı etkin kullanarak, çevreye duyarlı, rekabet edebilir kalitede, en az maliyetle en fazla ve satılabilir üretim yapan, yenilik ve gelişmelere açık, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir firma olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Bütün faaliyetlerimizi müşterilerimizin memnuniyeti için yoğunlaştırmak, müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve hizmetlerin kalitesini sürekli olarak geliştirmek ve böylece müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, uluslararası mevzuat ve standartlara uygun ürün üretmek, personelimizin sürekli eğitim ve bilinçlendirilmesini sağlayarak ekip halinde çalışmak ve kalite yönetim sistemimizi sürekli iyileştirmek.

macroza tuz çıkarmaz 1
macroza tuz çıkarmaz 1
NEDEN BİZ?
_

Neden  Bizi Seçmelisiniz 

 

Macroza zaman kaybını azaltır.

Çekiç ve murçla açılan kanallarda çalışma esnasında kırılan, dökülen parçaları ve ne kadar zaman kaybına maruz kaldığınızı hesap ettiniz mi?

92

PERFORMANS

98

HIZMET KALITESI

95

ÖZGÜVEN

89

İSTIKRAR